Molnár Réka-Mónika

Felsőfokú tanulmányaimat Kolozsváron, a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Pszichológia és Neveléstudományok Karának, Gyógypedagógia szakán kezdtem el. Ezt követően a Pedagógia és Alkalmazott Didaktikai Intézet keretén belül két éves, Alternatív Módszerek az Óvodában és Elemi Osztályokban mesterképzésben volt részem. A gyógypedagógiai képzettségem révén nagy hangsúlyt fektetek az egyéni differenciálásra, mivel minden gyermek fejlődési ritmusa más. Viszont, fontosnak találom a csoportos tevékenységeket is, ezáltal a kollektív gondolkodás kialakítását. Keresztény szellemben élő és hívő ember vagyok, hiszem és vallom a jó Istent. Célom, hogy intézményünk hasznos és aktív pedagógusa/gyógypedagógusa legyek.