Harangozó Paula

Mivel is kezdjem? Tanulmányaimat a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, gyógypedagógiai szakán kezdtem, majd ezt követően beiratkoztam mesterképzésre, amely során betekintést nyerhettem az alternativ pedagógiai módszerek világába. Az egyetemi évek alatt volt szerencsém szakmai gyakorlatokban részesülni, önkénteskedni amelyek a későbbiekben hasznomra váltak.
Az az elvem, hogy nyugodt, szeretetteljes, elfogadó légkörben növekedő gyerekek válnak boldog, kiegyensúlyozott, nyitott és segítőkész kisemberekké. A bölcsődei csoportban szerintem az a legfontosabb, hogy biztonságot nyújtsunk, barátságos, felszabadult és megértő környezetet teremtsünk. Számomra minden gyermek egyedi, önálló személyiség, akiket szeretetteljes megértéssel kell nevelni, a saját fejlődési ütemének megfelelően. Úgy gondolom a Szent Imre Római Katolikus Óvoda teret és lehetőséget ad nekem ahhoz, hogy mindezeket megvalósítsam.