Mesebeli Mikulás

December 6-án varázslatos és mesebeli élményben volt részük az intézményünkben járó bölcsiseknek és óvodásoknak: ellátogatott hozzánk az igazi nagy szakállú Mikulás. A piros ruhás gyerekbarát Mikulás érkezését fergeteges éneklés meg táncolás előzte meg. Tudniilik eljött hozzánk vendégségbe Ft.Kémenes Lóránt Zoltán főesperes-plébános, magával hozva a gitárját, no meg a jó hangját és nem utolsó sorban a gyermekszeretetét és ezzel egy örömökben gazdag Mikulásvárás vette kezdetét. Volt is aztán dinom-dánom a gyerekekek, az óvónők és dadusok, mind együtt énekeltek és táncoltak. E nagy vidámság végére a Mikulás is megérkezett, aki nem tudott betelni a gyerekek őszinte és tiszta szeretetével. Miután kiosztotta az ajándékokat, elbúcsúzott a gyerekektől, megígérve, hogy jövőre ismét ellátogat hozzánk, sőt egész évben figyelemmel kíséri az óvodai tevékenységeket is.