Szent Imre Római Katolikus Óvoda
Kolozsvár

"Éljetek szeretetben, ahogy Krisztus is szeretett minket…"
(Ef 5,2)

Magyarország Kormánya és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. eszközbeszerzési támogatása

Magyarország Kormánya és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. eszközbeszerzési támogatása

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. a kolozsvári Szent Mihály Római Katolikus Plébánia részére a Támogatott által benyújtott és elfogadott pályázat alapján a 2018-as évben 600.000, azaz hatszázezer forint értékű vissza nem térítendő támogatást nyújtott. A megítélt összeggel egy multifunkciós nyomtatót szereztünk be a plébánia támogatásával működtetett kolozsvári Szent Imre Római Katolikus Óvoda részére. A Támogatás célja a képzés szerkezetének korszerűsítése hatékony technológiák által, a papír alapú és információs források biztosítása az egyéni és csoportos tanulásban ezáltal biztosítva az anyanyelvünkön történő minőségi oktatást.

A korszerű Konika Minolta Bizhub 306-os multifunkciós nyomtatót közvetlen az óvónők használják a segédanyagok és szemléltető eszközök nyomtatására, valamint az óvoda titkárságán dolgozó munkatárs.

Köszönetet mondunk Magyarország Kormányának és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt-nek az anyagi támogatásért!