Jótékonysági Adventi Vásár Dorkáért

December 15-én, szombat délelőtt a hétköznapokhoz hasonlóan hangos gyerekkacajtól volt lármás óvodánk. A gyerekek és szüleik a gyergyóditrói négy és fél éves Dorkáért gyűltek össze az óvodában megszervezett adventi vásáron. A gyerekek és az óvónők a vásárt megelőző hetekben szorgosan készültek a jótékonysági vásárra. Nagyon szép karácsonyi díszek születtek, ezért a csoportok által előkészített standok kiüresedtek a vásár végére. Nemcsak a dekoratív karácsonyi díszek, de a szülők által hozott sütemények, zsíros kenyerek, gondosan előkészített kacsazsír és a szendvicsek is elfogytak. Kint közben gyönyörűen hullott a hó, ezért a hóember készítés és hógolyózás sem maradt el. A jóindulatnak és a segítőkész hozzáállásnak köszönhetően számottevő adomány gyűlt össze a fejlődési rendellenességekkel született Dorkának.