Ballagás 2020

Kedves Csillagocskák!

Nehéz az elválás, nehéz magunk mögött hagyni az elmúlt 1-2-3 évet,

a nagyon sok élményt, emléket.

Elérkezett a pillanat, amikor tovább kell lépnünk, búcsúznunk kell.

Próbáltuk egymást segíteni, biztatni. Az együtt töltött évek alatt közvetlenebb kapcsolatba kerültünk egymással. Nagycsaládként éltük a mindennapjainkat, tudtunk egymás bánatáról, problémájáról, öröméről, sikereiről. Az öröm, a jókedv bearanyozta ezt az elmúlt időszakot.

Sokat tornáztunk, mondókáztunk, meséltünk, zenéltünk,

játszottunk, kirándultunk, és még sorolhatnánk… A nálunk szerzett élmények, tanultak talán nem fognak eltűnni nyom nélkül.

Nemcsak ti, a Csillagocskák izgultok, szüleitek is aggódva, izgatottan várják az első iskolai napot, hisz egy új fejezet kezdődik az életetekben.

Jó egészséget, sok örömet és minden jót kívánunk az iskolai élethez és azt, hogy ugyanolyan jól érezzétek magatokat az iskolában, mint ahogyan az óvodában, a Csillag csoportban éreztétek magatokat!

Az óvónénik