10 év

Jó együtt gondolkodni ebben a közösségben, jó érezni hogy ugyanazt akarjuk és napi szinten számíthatunk egymásra, jó együtt tervezni és megvalósítani az álmokat. Mert az álmok itt valóra tudnak válni. Azt a szépséget törekszünk megvalósítani, amihez nemcsak a felújított épület, az új bútorzat járul hozzá, hanem elsősorban az a bensőséges hangulat, meleg, biztonságos légkör kialakítása a gyermekek számára, amire munkatársaimmal nap mint nap törekszünk. Köszönet a szülőknek is a bizalomért, támogatásért, hogy együtt dolgozhatunk egy álom megvalósulásáért, hogy széppé tegyük gyermekeink itt töltött idejét, napjait, éveit. S az álom folytatódik. A mai nap, hagyományteremtő nap. Óvodánk 10 éves. Mint ahogy a születésnapot minden évben megünneplik, ezentúl minden év november második szombatján visszavárunk minden régi és új családtagot! … hogy jól essen visszaemlékezni… mert van mire!